T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Słabe powietrze w Krakowie? Zobacz ofertę klimatyzacji.

Oferta Klimatyzacje przemysłowe i do domów

Urządzenia klimatyzacyjne od wielu lat funkcjonują w pomieszczeniach biurowych i halach przemysłowych. Obecnie istnieje spory wybór, jeżeli chodzi o urządzenia i sposób ich instalacji. Nie ma już mowy jedynie o kompaktowych rozwiązaniach zajmujących sporo miejsca i cechujących się wysokim poziomem hałasu. Dzisiaj stosuje się rozwiązania typu Split, które przenoszą najgłośniejszy element całego urządzenia (sprężarkę) poza miejsce przebywania ludzi, na zewnątrz. Zadaniem klimatyzacji jest, więc głównie stworzenie i utrzymywanie żądanego klimatu w pomieszczeniu.

Montujemy również klimatyzatory przypodłogowe lub sufitowe, które będą idealnym rozwiązaniem w przypadku sal wykładowych czy restauracji. Zaletą tych urządzeń jest automatyczny system osuszania. Stosujemy również pompy ciepła, które są systemami hybrydowymi. To kompaktowe urządzenie łączy w sobie tradycyjny układ sprężarkowy z pośrednim wymiennikiem wyparnym. Takie rozwiązanie stosuje się jednak najczęściej w najbardziej wilgotnych strefach klimatycznych.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów:

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Kraków

Kraków będący w przeszłości stolicą Polski, dzisiaj jest drugim pod względem powierzchni i liczby mieszkańców miastem w kraju. Od 1998 roku jest siedzibą władz województwa małopolskiego. To miasto pełne historii i niezliczonych miejsc kulturalnych. Przez miasto lub w jego bezpośrednich okolicach przebiegają drogi krajowe i europejskie, w tym między innymi droga krajowa nr 7, 44 i 75, a przede wszystkim autostrada A4. Natomiast koleją można się szybko dostać do Warszawy i Gdańska, ale także do Wiednia. Swoją siedzibę w Krakowie mają największe firmy w Polsce, takie jak Tesco czy BP Polska. Na terenie miasta dobrze rozwinięta jest również sfera bankowości. Rocznie miasto odwiedza ponad 9 milionów turystów, co czyni go jednym z najbardziej popularnych miast w Europie. Nie sposób wymienić wszystkich zabytków Krakowa, jednak niewątpliwie do najbardziej istotnych należy zaliczyć Zamek Królewski na Wawelu zawierający komnaty oraz apartamenty królewskie oraz Stare Miasto z Sukiennicami i Kościołem Mariackim. Warto także wybrać się na krakowski Kazimierz, gdzie znajdziemy żydowskie zabytki. Obecnie właśnie ta dzielnica przeżywa renesans popularności.